Reklama
Reklama

Komentarze

17
S
szatano999 Czysta Moc
4 lata temu

Co mu się tak podbródek rozlał?

0

Zglos komentarz

P
4 lata temu

Wypowiedz generała a nie ministra i nie w dwa tylko w trzy dni ale czgo sie nie robi aby zablysnąć na tym portalu

0

Zglos komentarz

R
radiron 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Wiecie dlaczego duży groźny pies jest spokojny, a mały ob****y, słaby szczur ujada i chce rozszarpać wszystko w około ? No właśnie dlatego....

0

Zglos komentarz

W
whjte24 🌾 Wieśniak
4 lata temu

przecież to fejk a się podniecacie. Jeżeli to prawda to poproszę linki do artykułów lub jego wypowiedzi.Wstawić jakieś zdjęcie i podpisać byle czym to każdy głupi potrafi

0

Zglos komentarz

K
kojaj 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A Ruscy w 1 dzień na Wiejskiej

0

Zglos komentarz

M
marios58 🌾 Wieśniak
4 lata temu

To musi być fake.

0

Zglos komentarz

T
4 lata temu

To nie ważne kto byłby w Miśku czy w Warszawie a ważne jest to ilu niewinnych ludzi by zginęło a ile popadło by w nędzę.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

Płaszczak , tak na poważnie?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

bialorus samych policjantow ma prawie 200 000, a co dopiero mówic o ich wojsku. nasz front nie wytrzymalby 2 minut, 1200 czolgow, 300 nowoczesnych katiuszy 2000 wozow bojowych, mig 29 su 30sm, oraz su 25 kolo 100 lacznie, 120 000 zolnierzy plus rezerwa szkolona 18 miesiecy nie jak nasz wot miesiac i...

bialorus samych policjantow ma prawie 200 000, a co dopiero mówic o ich wojsku. nasz front nie wytrzymalby 2 minut, 1200 czolgow, 300 nowoczesnych katiuszy 2000 wozow bojowych, mig 29 su 30sm, oraz su 25 kolo 100 lacznie, 120 000 zolnierzy plus rezerwa szkolona 18 miesiecy nie jak nasz wot miesiac i luz, nie wspominam juz o zgluszaczach, czy s300 nowej generacji. a my sprawnych czolgow mamy az 200, reszta nawet nie ruszy sie z miejsca, lotnictwo szkoda slow, wojsko komputerowe itd.

0

Zglos komentarz

Q
qbbenc 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Chyba w mazowieckim

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

W razie agresji bierzemy Polańskiego, mówimy mu ile malutkich dziewczynek jest na Białorusi, on szybciutko wsiada w samolot (tak jak uciekł z USA) i żołnierze z obawy o swoje córeczki szybko wrócą do domów. KTO JEST ZA? CO NA TO DURCZOK?

0

Zglos komentarz

A
asmodeusz_1 🏹 Łowca
4 lata temu

Pomyliło ci się, to nie pod tym tematem masz wrzucać te posty. To jak ZŁE LEWACTWO atakuje biednych, niewinnych księżulków oskarżanych haniebnie o pe****lię - to tam masz wyskakiwać z Polańskim. Zapamiętaj to sobie, za to dostajesz wypłatę.

0

Zglos komentarz

G
gjpk 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Może lepiej powiedzieć, że są tam mali chłopcy. Księża z bojowymi kropidłami i taktycznymi konfesjonałami zniszczą każdą obcą armię.

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

CZY TO OFICJALNE STANOWISKO DURCZOKA?

0

Zglos komentarz

L
lancusztyk11 🏹 Łowca
4 lata temu

Nie daleko pada jabłko od brzozy

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

Niedaleko pada RUDY od dziadka nazisty z Wehrmachtu

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

mugol, ty już w ostatniej fazie demencji czy jeszcze cię jakoś podtrzymują?

0

Zglos komentarz

T
teka83 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Za takie słowa tego kolesia ze zdj powinien być Prokurator i dluuuuugoletni pierdel

0

Zglos komentarz

T
teka83 🌾 Wieśniak
4 lata temu

W razie agresji Rosji na Polskę Armia Federacji Rosyjskiej po paru godzinach stałaby już nad Odrą

0

Zglos komentarz

N
nettai 😏 Szyderca
4 lata temu

Jeden macier o wojnie bredził teraz drugi. Sam ze swoim rządem idź się bić.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Muszą być w ciągu dwu dni. Tyle wytrzyma polski żołnierz bez jedzenia. Jak będą w Mińsku, może coś tam znajdą do zjedzenia.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Prawaczki i katolicy, czy nie wydaje Wam się, że ten facet traktuje Was jak de**li?

0

Zglos komentarz

Reklama