Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4lubić nie lubić, ale nieudzielenie głosu przedstawicielowi jakiegoś kraju to chyba jest skandal ? "Nadużył cierpliwości" ? biurokratów ? no qrna nie lubię pinokia, ale weźcie ludzie myślcie bardziej obiektywnie, a nie tylko na poziomie: kogo dziś schejtować, a najlepiej pis-iora...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skandalem to sa brednie, jakie Morawiecki opowiada...w Polsce i Europie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kt0siek - Jeśli pustosłowie Matołusza obraża inteligencję słuchającego, to słuchający ma prawo przerwać pier...dolenie de**la.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już przed debatą październikową pojawiły się niechętne głosy eurodeputowanych w sprawie wykorzystywania mównicy PE do przekazu obliczonego wyłącznie na własny elektorat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pokazuje to z jakim buractwem mamy do czynienia w tej całej unii. Jeśli ktoś ma inne zdanie to znaczy że nie ma co go słuchać. Zupełnie jak na wiocha...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane