Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Sk*rwysyny szykują nam biedę i to jest pewne. Ten pisoski złodziejski motłoch, paciaciaków, nieudaczników, ćwierćinteligentów, niezguł i popaprańców! Teraz na topie są imigranty, żeby ludzie nie kminili za bardzo jak rosną ceny, jak stajemy się nędzarzami. Nie na darmo mówił Stonoga, że jak uwierało...
Sk*rwysyny szykują nam biedę i to jest pewne. Ten pisoski złodziejski motłoch, paciaciaków, nieudaczników, ćwierćinteligentów, niezguł i popaprańców! Teraz na topie są imigranty, żeby ludzie nie kminili za bardzo jak rosną ceny, jak stajemy się nędzarzami. Nie na darmo mówił Stonoga, że jak uwierało was w dvpe peło, to pisoskie dobrodzieje będą was tak rvchać, że aż się wam duda zapali.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedyś się mówiło, że to jest proste jak metrowy sznurek w kieszeni a obecnie sznurek zamienił się na drut kolczasty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A pisiarskiemu suwerenowi to odpowiada.Ogląda taki młot TVPis a tam Polska to kraj mlekiem i miodem płynący.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane