Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3System ratownictwa już leży. Bo duda się nie szczepi jak jego elektorat. Ale do szpitala z coroną chcą jak są chorzy. Chcą żeby przy nich robił ratownik w masce rękawiczkacj przyłbicy i całej zbroi. I to wszystko za jakieś 3000 na rękę za 160h. Ale sami to by chcieli 5000 na rękę minimalnej krajowej...
System ratownictwa już leży. Bo duda się nie szczepi jak jego elektorat. Ale do szpitala z coroną chcą jak są chorzy. Chcą żeby przy nich robił ratownik w masce rękawiczkacj przyłbicy i całej zbroi. I to wszystko za jakieś 3000 na rękę za 160h. Ale sami to by chcieli 5000 na rękę minimalnej krajowej najlepiej za stróżowanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Możesz pracować, płacić podatki to może cię uratują, potem już tylko jesteś odpadem nie nadającym się nawet do recyklingu. Wtedy do akcji wkracza czarna mafia w kieckach i robi biznes. Hej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Byłem świadkiem jak 4 tygodnie temu szpital kardiologiczny przyjął covidovca. Na drugi dzień musieli się tłumaczyć dlaczego jego sala ma 15,76 m kwadratowego a nie wymagane 18 i dlaczego wentylacja pomieszczenia jest 2 razy słabsza od przewidywanej. Następnego pacjenta nie przyjęto.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane