Reklama
Pytanie do Kai Godek, ordo iuris i innych czubów

Pytanie do Kai Godek, ordo iuris i innych czubów

przez JohT — 4 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

System ratownictwa już leży. Bo duda się nie szczepi jak jego elektorat. Ale do szpitala z coroną chcą jak są chorzy. Chcą żeby przy nich robił ratownik w masce rękawiczkacj przyłbicy i całej zbroi. I to wszystko za jakieś 3000 na rękę za 160h. Ale sami to by chcieli 5000 na rękę minimalnej krajowej...

System ratownictwa już leży. Bo duda się nie szczepi jak jego elektorat. Ale do szpitala z coroną chcą jak są chorzy. Chcą żeby przy nich robił ratownik w masce rękawiczkacj przyłbicy i całej zbroi. I to wszystko za jakieś 3000 na rękę za 160h. Ale sami to by chcieli 5000 na rękę minimalnej krajowej najlepiej za stróżowanie.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

Chyba żartujesz, 5000 to oni by chcieli dziennie.

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Możesz pracować, płacić podatki to może cię uratują, potem już tylko jesteś odpadem nie nadającym się nawet do recyklingu. Wtedy do akcji wkracza czarna mafia w kieckach i robi biznes. Hej.

0

Zglos komentarz

L
lepik97 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Byłem świadkiem jak 4 tygodnie temu szpital kardiologiczny przyjął covidovca. Na drugi dzień musieli się tłumaczyć dlaczego jego sala ma 15,76 m kwadratowego a nie wymagane 18 i dlaczego wentylacja pomieszczenia jest 2 razy słabsza od przewidywanej. Następnego pacjenta nie przyjęto.

0

Zglos komentarz

Reklama