Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pis oglasza zaostrzenie praw do aborcji.. kilka protestow.. ucichlo.. kobieta umiera przez toksyczna ustawe pisu.. ludzie protestuja.. a pis w odwecie zaostrzyl prawo.. pis ma na was tak wy!eb@ne ze pod prad i na zlosc obywatelom.. podpuszcza i karci.. Sytuacja w Polsce to tlum i ty po srodku.. ty k...
pis oglasza zaostrzenie praw do aborcji.. kilka protestow.. ucichlo.. kobieta umiera przez toksyczna ustawe pisu.. ludzie protestuja.. a pis w odwecie zaostrzyl prawo.. pis ma na was tak wy!eb@ne ze pod prad i na zlosc obywatelom.. podpuszcza i karci.. Sytuacja w Polsce to tlum i ty po srodku.. ty krzyczysz "wolnosc" "rownosc" i dostajesz w pysk.. prosisz o pomoc i dostajesz jeszcze raz.. i im bardziej wolasz o pomoc tym jestes bardziej karcony.. i jedna strona tlumu stoi zdziwiona i obuzona ale nic nie robi.. a druga strona im glosniej wolasz o pomoc.. tym glosniej cue wysmiewaja.. Pis to rak
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pis to rak.. niszczy zdrowy organizm.. trzeba to sc!3rwo usunac!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane