Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ciekawe, jak PIS-owskie niedoroby zwalą to na Tuska lub Balcerowicza?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A miały być T-91 bezzałogowe. Obrum dało nawet dobra cenę. Ale nie, czołgi jeździły do Poznania na remonty i wracały zepsute. Lepiej Abramsy bez offsetu w mordę, American way of war. Załadować wystrzelić i porzucić jak w Afganistanie. Ale POLSKA to taki bogaty kraj. Czy jest jeszcze cos do spi3rdol...
A miały być T-91 bezzałogowe. Obrum dało nawet dobra cenę. Ale nie, czołgi jeździły do Poznania na remonty i wracały zepsute. Lepiej Abramsy bez offsetu w mordę, American way of war. Załadować wystrzelić i porzucić jak w Afganistanie. Ale POLSKA to taki bogaty kraj. Czy jest jeszcze cos do spi3rdolenia?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No toniech budują mobilne ołtarze to zarobią kupę szmalu!!!!🤓🤓🤓
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za co się nie wezmą to spie..olą!!! Rowy kopać, może do tego się nadają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane