Reklama
Miało nie być nowych etatów, będzie za to instytut

Miało nie być nowych etatów, będzie za to instytut

przez aaarek — 4 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

czy wam bydlakom kiedyś się skończy apetyt na naszą kasę?

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
4 lata temu

Dzień bez kolejnego wału, dniem straconym

0

Zglos komentarz

A
ajax69 😏 Szyderca
4 lata temu

Kolejna okazja do dojenia!!!

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Kto nam zwróci za pisoskie niedojdy upośledzone intelektualnie?

0

Zglos komentarz

Reklama