Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Pewnie komunikat poszedł przez TVPiS, ze inflacja to wina unii, czyli w sumie pana Tuska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jednak się muszą liczyć z postanowieniami uni? Abstrac**jąc od wiarygodności mema. Nie obniżymy vatu na żywność, bo unia nie pozwala. Unia nie pozwala działać izbie dyscyplinarnej. Nie będą nam tu w obcych językach rozkazywać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
18 listopada br. podczas posiedzenia unijnej grupy roboczej rozmawiano na temat reformy stawek VAT. Polska kolejny raz wnioskowała o szersze stosowanie stawek obniżonych. Służby Komisji potwierdziły celowość przyjęcia zmian w dyrektywie, jako niezbędnych do tego, aby państwa mogły szerzej stosować p...
18 listopada br. podczas posiedzenia unijnej grupy roboczej rozmawiano na temat reformy stawek VAT. Polska kolejny raz wnioskowała o szersze stosowanie stawek obniżonych. Służby Komisji potwierdziły celowość przyjęcia zmian w dyrektywie, jako niezbędnych do tego, aby państwa mogły szerzej stosować preferencje stawkowe VAT niż obecnie" – czytamy w oświadczeniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane