Reklama
Reklama

Komentarze

3
W
4 lata temu

Podziękuj partii Tuska.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
4 lata temu

Za co parówo ? Partia Tuska rządzi ? Może opozycja rządzi kr***nie ? Gdzie fajo są pieniądze, wiesz może, w końcu ci płacą za trollowanie.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

wordeck - Ty dalej wierzysz w św. Mikołaja? Ale Ci pe****le w koloratkach mózg wyprali.

0

Zglos komentarz

R
rycerz80 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Złoto jest już w Izraelu.

0

Zglos komentarz

J
JanWladeczek 😏 Szyderca
4 lata temu

Daj, należy mi sie za darmo ciąg dalszy. Juz być moze niedługo będziesz mieć dochód gwarantowany to skończą sie twoje roszczenia co do darmowych pieniążków i będziesz żyć dostatnio. :)

0

Zglos komentarz

Reklama