Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Niemcy chętnie zapłacą reparacje w zamian ze tereny, które stracili w WWII.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak sam zaznaczyłeś zrzeklismy się reparacjo od NRD. A pozostał jeszcze RFN. Poza tym to zrzekniecie się było odgórnie z Moskwy. Więc uważam, ze reparacjo nam się należą. Nasz kraj bardzo ucierpial podczas wojny, a złotówki za to nie dostaliśmy. I na dodatek nasi sprzymierzeńcy z Europy i USA zostaw...
Jak sam zaznaczyłeś zrzeklismy się reparacjo od NRD. A pozostał jeszcze RFN. Poza tym to zrzekniecie się było odgórnie z Moskwy. Więc uważam, ze reparacjo nam się należą. Nasz kraj bardzo ucierpial podczas wojny, a złotówki za to nie dostaliśmy. I na dodatek nasi sprzymierzeńcy z Europy i USA zostawiły nas na pastwę ZSRR
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ps. Dzięki za minusy. Jeżeli nam się nie należą reparacje, to Zydzi też niech nie szukają w Polsce odszkodowań.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polecam wypowiedz ekspertow: "Nigdy nie otrzymamy reparacji" - klubjagiellonski.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla mnie wystapienie Morawieckie, to takie polityczne skomlenie naciagacza... a nuz rzuca jakis ochlap na odczepnego, dla swietego spokoju!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kurna. Mam nadzieję że mieszkam w rejonie który trzeba oddać Niemcom! Proszę Ciebie Panie obten cód!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Byłoby to błogosławieństwo dla ludzi na ziemiach zabranych Niemcom. Oczywiście ludzi, którym się chce pracować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane