Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2no dobra ale tak naprawdę to ucierpią nasi przewodnicy bo przecież z tych 30 % to on nawet trzykrotnie każdej niedzieli zasilał tace ( ew. koszyczki ) a w czasie zawieszenia nie mógł przecież ... a biskupi teraz chudną z braku dostatecznych apanaży i stąd to potępienie inflacji mimo że z całego ser...
no dobra ale tak naprawdę to ucierpią nasi przewodnicy bo przecież z tych 30 % to on nawet trzykrotnie każdej niedzieli zasilał tace ( ew. koszyczki ) a w czasie zawieszenia nie mógł przecież ... a biskupi teraz chudną z braku dostatecznych apanaży i stąd to potępienie inflacji mimo że z całego serca są za Jarosławem , Mejzą i pozostałymi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ależ mu się wpier.ol należy.taka kara dotkliwa już widzę ta spasioną mordę błagającą już wystarczy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane