Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Powiedział cham i prostak jeszcze niedawno tworzący rząd z kolegi w "teoretycznym państwie". Fajne macie autorytety...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak bardzo teoretyczne jak obecnie, państwo polskie, nie było nigdy po 1989 roku. Po za tym, co do chamstwa ... On po prostu mówi językiem zrozumiałym dla pisiackiego motłochu, zrozumiałym dla Tempej, Maglowej, Ćpuna Psa i pe****la Peneolopy ... P.S. Twoje autorytety to jakiś fetysz BDSM ? No bo chy...
Tak bardzo teoretyczne jak obecnie, państwo polskie, nie było nigdy po 1989 roku. Po za tym, co do chamstwa ... On po prostu mówi językiem zrozumiałym dla pisiackiego motłochu, zrozumiałym dla Tempej, Maglowej, Ćpuna Psa i pe****la Peneolopy ... P.S. Twoje autorytety to jakiś fetysz BDSM ? No bo chyba normalny człowiek nie wierzy skazanym za kłamstwo ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I tak delikatnie powiedział. To co robią te pisowskie ła**y to już jest szczyt wszystkiego. Czują się bezkarni i walą w wuja oficjalnie bez mrugnięcia okiem bo wiedzą że nic im nie grozi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane