Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Niech sobie zbierają ich sprawa. Zgadzam się, że powinni zacząć płacić podatki, a do tego należy odciąć ich od naszych pieniędzy, które dostają z budżetu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
franek płacisz Ty place ja,to powinno się skończyć ,a to że baranki dają im z własnej woli to ich sprawa,ale na tych datkach daleko nie zajadą,dlatego ciągną od rządu ile się da.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kristofero1980 - Masz rację. Powinno być jak w Niemczech. Płacenie tylko przekazem, odnotowanym w urzędzie skarbowy. Jest przychów, powinny być podatki. Dlaczego faceci w koloratkach w Polsce mają raj na ziemi i za życia swego?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tygrysku zrozum że taca to dobrowolny datek, jełopy jak chcą dawać to niech dają i tego nie zmienisz, natomiast uciąć finansowanie z budżetu można i podatek od tacy dowalić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Donofrio - Mam firmę. Jak myślisz, jaka będzie reakcja US, gdy napiszę: w miesiącu z datków dostałem 5000,00zł i nie odprowadziłem podatku?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a ja uwazam ,ze jestes poyebany skoro uwazasz ,ze pe****le zaplaca za cokolwiek oprocz paliwa na orlenie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane