Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
tczew 🎖️ Snajper
4 lata temu

Nie pierwszy raz Węgry nas ogrywają. Nie pierwszy tez raz robią z nas id****w.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Kto nie ogrywa Polski PiSu?

0

Zglos komentarz

Z
Zetar 😏 Szyderca
4 lata temu

Nie Węgry a sam Orban. Przecież jasne jest, że wyrok węgierskiego Trybunału jest taki z polecenia Orbana. Dzięki temu on jest kryty na wszystkich frontach a pis obudził się z ręką w nocniku. Znowu :)

0

Zglos komentarz

B
4 lata temu

No nie sam. Niemiecki Trybunał stwierdził to już 10 lat temu.

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
4 lata temu

Nawet nominaci Orbana mają szczyptę przyzwoitości w przeciwieństwie do nominatów Kaczyńskiego!

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Juz wszyscy w Europie wyruch@li rzady PiSu. Ocenili ich glupote i szowinistyczno - nacjonalistyczna propagande dla polskiej wsi, zacofanego elektoratu.

0

Zglos komentarz

Reklama