Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na Białorusi dostałbyś pałą w pierwszym tygodniu swojej opozycyjności, w drugim zamknęliby Cię z działalność antypaństwową, a w trzecim byś zginął przypadkiem podczas czyszczenia kibla w celi albo - jeśli masz szczęście - zabraliby Cię do zaprzyjaźnionej Rosji na długie, syberyjskie wakacje.
Na Białorusi dostałbyś pałą w pierwszym tygodniu swojej opozycyjności, w drugim zamknęliby Cię z działalność antypaństwową, a w trzecim byś zginął przypadkiem podczas czyszczenia kibla w celi albo - jeśli masz szczęście - zabraliby Cię do zaprzyjaźnionej Rosji na długie, syberyjskie wakacje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W Polsce ZOMO PiSu paluje i gazuje kobiety juz kazdego dnia...kiedy protestuja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wy naprawdę żyjecie w jakiejś alternatywnej rzeczywistości... PO ma około 20% żelaznego elektoratu, przede wszystkim powiązanego z układami z czasów kiedy rządzili. Jest też trochę nawiedzonych pt. "nienawidzę Kaczora", ale oni prędzej zagłosują na tzw. lewicę. Reszta nienawidzi szczerze Tuska, nawe...
Wy naprawdę żyjecie w jakiejś alternatywnej rzeczywistości... PO ma około 20% żelaznego elektoratu, przede wszystkim powiązanego z układami z czasów kiedy rządzili. Jest też trochę nawiedzonych pt. "nienawidzę Kaczora", ale oni prędzej zagłosują na tzw. lewicę. Reszta nienawidzi szczerze Tuska, nawet jeśli przy okazji nie cierpi PiS. Hołownia się nie podporządkuje herr Tuskowi, PSL gra na dwa fronty. Konfederacja i Kukiz trzymają z PiS. Ergo: nie macie żadnych szans na przejęcie władzy w legalny sposób. I stąd to ujadanie i sprzedawanie d...py Niemcom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trollowskie srebrniki ma an nie rację, jak wejdzie nowy wał inflacja zrobi się 20% i ludziom przestanie wystarczać do pierwszego, to ta banda nie doczeka do wyborów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To zrobią nam powtórkę z przed 40 lat. A może i wujcio z Moskwy pomoże. Wątpię, by władze oddali
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@wordeck - gratuluję propagandowego bełkotu w stylu "PO ma około 20% żelaznego elektoratu, przede wszystkim powiązanego z układami z czasów kiedy rządzili". Jak rozumiem, te 25% żelaznego elektoratu PiS/SP to ludzie powiązani z obecnymi układami?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane