Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7To dość wysoko. Podnóżek był niżej. Ale nie wiem, jak wysoko był nieudacznik, czy popychadło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kolejny autorytet: Kuronia miskę zupy, mateuszek miskę ryżu... 🤦‍♂️
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W świadomości wielu Polaków, Kaczyński do dzisiaj jest porównywany z taboretem, do tego zaszczanym i w butach nie do pary.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Możesz go obrażać, ale nie zmieni to faktu że konsekwencje jego działań odczuwają wszyscy w Polsce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powiedziała mameja od sprzedaży gospodarki obcym....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakim cudem pamiętacie komunę jak nie pamiętacie nic sprzed rządów PiS ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? AWS i buzka i dzikiej prywatyzacji także nic
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego nagle Kuroń przestał mieszkać w mieszkaniu tylko przeprowadził się do "super willi"? Reagan np oscetacyjnie nie jeździł limuzynami by utrzeć nosa Lenino, trockim i innym antyburzujom
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane