Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Wyznanie determinuje głównie miejsce urodzenia. Gdyby Ziobro urodził się w Afganistanie, to tłukłby łbem o posadzkę w meczecie z d**eczką zadartą do góry. To samo tyczy się każdego człowieka. Niektórzy potrafią zrzucić religijne kajdany i tego życzę wszystkim z okazji nadchodzących świąt
Wyznanie determinuje głównie miejsce urodzenia. Gdyby Ziobro urodził się w Afganistanie, to tłukłby łbem o posadzkę w meczecie z d**eczką zadartą do góry. To samo tyczy się każdego człowieka. Niektórzy potrafią zrzucić religijne kajdany i tego życzę wszystkim z okazji nadchodzących świąt
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kolejna mądra. Nie domaga się zaprzestania przelewania pieniędzy podatników i pochodzących z zaciągniętych kredytów na konta setek tysięcy podmiotów fizycznych, prywatnych i społecznych, nie domaga się skończenia z rozdawnictwem wspólnych pieniędzy po uważaniu władzy. Nie domaga się również wybiera...
Kolejna mądra. Nie domaga się zaprzestania przelewania pieniędzy podatników i pochodzących z zaciągniętych kredytów na konta setek tysięcy podmiotów fizycznych, prywatnych i społecznych, nie domaga się skończenia z rozdawnictwem wspólnych pieniędzy po uważaniu władzy. Nie domaga się również wybieralności sędziów, zniesienia immunitetów z wyjątkiem parlamentarnych, nie domaga się pełnej jawności rozpraw, w tym pokazywania twarzy przynajmniej skazanych, jeśli nie aresztowanych. O tak prostej rzeczy, jak odszkodowania za bezpodstawne aresztowania i odpowiedzialności za to też nie wspomina.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane