Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Doomek666 - Jeśli poczułeś się urażony, w demokratycznym państwie istnieje instytucja powództwa cywilnego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Doopek, trollu czy ty coś tu zauważyłeś o Niemcach. Oborowa katoliczka, prawie skończyła niewinnego chłopaka. Skończycie wszyscy jak "Słońce Karpat", to pewne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"PiS wyniosły do władzy „hołota, chamy i prostacy, głupi naród” - polityka.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oni maja przewage liczebna w Polsce... dlatego rzadzi PiS z sekta kosciola w tym zacofanym narodzie! Kazdy narod ma taka wladze, na jaka zasluguje...Dlatego na swiecie mowia: "Glupi jak Polak" i maja racje!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A Kraśko dlaczego nie siedzi,i dlaczego cisza o tym w TVN
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żebyś mógł się o tym dowiedzieć z innych mediów, tak jak o niewygodnych faktach z życia rodziny Kurskiego nie dowiesz się z Kurwizji tylko z TVN właśnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
DzikiGon - Jak ja się cieszę, że Wy prawiczki czasem myślicie. Ty się dowiedziałeś, inni się dowiedzieli. Na tym polega wolność i dostęp do informacji. Od tego, czy ktoś ma siedzieć czy nie są sądy, które obsadził pan zero.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wyobraźacie sobie w Korei północnej opiniotwórczy media z Korei południowej, robiący z korei północnej kraj nazistowski by zrzucić na nich winę za obozy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to samo robi PIS wina tuska UE putin to przyjaciel a rydzyk, radio maryja, tv trwam, tv republika to wasi propagandowcy. i co dalej wstajecie z kolan?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane