Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Stonoga przewidział pisoskie rządy. Kiedy mówił jakimi id***ami jesteście, to wielkie oburzenie wystąpiło. Sprawdza się wszystko o czym mówił, de**le wybrali de**li. A tych, którzy nie poszli do wyborów podkręcał Krzysztof Bokisz na YT - antysystemowiec i wywrotowiec, grzejący dvpę na zachodzie. Nie...
Stonoga przewidział pisoskie rządy. Kiedy mówił jakimi id***ami jesteście, to wielkie oburzenie wystąpiło. Sprawdza się wszystko o czym mówił, de**le wybrali de**li. A tych, którzy nie poszli do wyborów podkręcał Krzysztof Bokisz na YT - antysystemowiec i wywrotowiec, grzejący dvpę na zachodzie. Nie poszliście do wyborów, no to teraz macie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hosanna i ceny na wysokości. 6 lat bez modernizacji polskiej energetyki i teraz de**le z Pisobory uwalają ludzi z zainstalowanymi fotoogniwami. Polska energetyka to katolickie średniowiecze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane