Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Największy bohater prawaków. Taki antysystemowy. Wy go popieraliście jak boga swego nienarodzonego tylko stworzonego. No i gdzie jest wasz bóg? Poszedł w PIS.du. Pamiętajcie o tym zanim zagłosujecie teraz na jakaś konfederacje, pamiętajcie o tym jakimi id***ami jesteście i jak głupio głosujecie.
Największy bohater prawaków. Taki antysystemowy. Wy go popieraliście jak boga swego nienarodzonego tylko stworzonego. No i gdzie jest wasz bóg? Poszedł w PIS.du. Pamiętajcie o tym zanim zagłosujecie teraz na jakaś konfederacje, pamiętajcie o tym jakimi id***ami jesteście i jak głupio głosujecie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja głosowałem na tego sqrwysyna przepraszam.A czy teraz poza kolejnością mogę mu napluć w ryj?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane