Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2"i co mi zrobicie" burknela.. smiejac sie Polakom w twarz.. a oborowa powinna wiedziec.. ze wszystko ma swoje konsekwencje.. krowy nie wydoisz to zachoruje.. kury nie nakarmisz to jaj nie zniesie.. owcy nie ostrzyzesz.. to robactwo sie zagniezdzi.. oklamiesz obywateli ktorym mialas sluzyc otrzymujac...
"i co mi zrobicie" burknela.. smiejac sie Polakom w twarz.. a oborowa powinna wiedziec.. ze wszystko ma swoje konsekwencje.. krowy nie wydoisz to zachoruje.. kury nie nakarmisz to jaj nie zniesie.. owcy nie ostrzyzesz.. to robactwo sie zagniezdzi.. oklamiesz obywateli ktorym mialas sluzyc otrzymujac poparcie.. wywioza cie na taczce.. wrzuca do smietnika.. po czym oskarza o lamanie praw ktore obiecalas obywatelom strzec!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A teraz za wierną służbę Prezesowi dostałam posadkę w Europarlamencie i zarabiam 30 tys na miesiąc
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane