Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2"Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frus...
"Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frustratów i zwykłych wariatów kręcących swoje własne gierki. Byl osiedlowym popychadlem za intryganctwo.Ich ulubionym zajeciem bylo szczucie na siebie dzieci z podworka. Potem z okna patrzyli, jak sie bija.Do czasu, bo potem bily ich. Matka nie odwazala sie wypuscic ich na podworko!" - poloniainfo.se
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Eskimos meller opowiada o czosnku kaczyńskim. Wypad całe to TVN i TVP jedno warte drugiego !!!! Same mellery, bauery, apelbaumy czy neumanny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane