Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Brawo!!!! Pokażcie , ze macie jaja ,a naród wam wybaczy....👍👍👍👍👍
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Psy będą psami i beda lizać dupsko władzy, było tak i będzie..nigdy nie będą za narodem nie mają honoru,myślą ze robią źle nam..otóż nieee,robią tez źle swoim dzieciom,rodzinom na przyszłość tym co się teraz wyprawia w kraju pod rządami pisu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oj tam oj tam rozmawiałem dwa dni temu z funkcjonariuszem policji i oświadczył mi że nigdy takich premii jak w tym roku nie otrzymał. Dodał również że jest to z pewnością związane z sytuacją na granicy gdzie wykorzystuje się również policjantów do " obrony granic"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oj tam oj tam rozmawiałem dwa dni temu z funkcjonariuszem policji i oświadczył mi że nigdy takich premii jak w tym roku nie otrzymał. Dodał również że jest to z pewnością związane z sytuacją na granicy gdzie wykorzystuje się również policjantów do " obrony granic"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane