Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Mało możliwe, żadna św***a przy korycie nie uchwali ustawy za którą sama pójdzie siedzieć. Żadna partia nie będzie kopać dołki pod sobą, lepiej potem 2 kadencje mówić "to poprzednicy byli winni", ale w hasłach wyborczych "rozliczymy poprzedników". Ile żyję to żadna św***a od koryta nie poszła siedzi...
Mało możliwe, żadna św***a przy korycie nie uchwali ustawy za którą sama pójdzie siedzieć. Żadna partia nie będzie kopać dołki pod sobą, lepiej potem 2 kadencje mówić "to poprzednicy byli winni", ale w hasłach wyborczych "rozliczymy poprzedników". Ile żyję to żadna św***a od koryta nie poszła siedzieć i nie miała konfliskaty majątku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najpierw polski narod musi do tego dojzec...bo wladza jest dla narodu, nie narod do okradania przez wladze...Nie tylko przed wyborami!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
typhon - Powiedz mi kto Cię tak "minusuje", chociaż piszesz prawdę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy to slowianie (slawar - niewolnicy), maja nadal geny chlopow panszczyznianych, na kolanach przed panem i plebanem. Niewiele sie zmienilo w mentalnosci narodu od wiekow, nadal akceptuja okradanie przez pana i plebana. To czyni Polakow odmiennym narodem od reszty cywilizowanej Europy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlatego Polska jest ostatnia kolonia Watykanu, okradane spoleczenstwo przez sojusz sekty kosciola z PiSem. Akceptuja to i sa szczesliwi w swojej wiernopoddanczej glupocie. Nawet rzad PiSu na kolanach przed sekta kosciola, placi im za to miliony.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W PiS-ie "panów" rozpoczynając od Radziwiłła, można policzyć na palcach jednej ręki. Poprzednicy reszty, tym panom mogli co najwyżej robić za podpórki przy wsiadaniu na konia. Tak więc jest jeszcze gorzej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
niema to jak gotowiec z innej strony, takie typowe Ziobro z cb, zero ambicji jak w pis
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane