Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Dlatego Kaczynski potrzebowal przestepcow z czasow UB w PRL...te same metody, ta sama polityka!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak GŁUPIE przyłapane dzieci. Mądre wiedzą, że jak coś przeskrobią, to kara ich nie ominie, ale zazwyczaj jest dużo łagodniejsza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wszyscy zdają sobie może sprawę z tego, że jest to afera na miarę Afery Watergate. Tak właśnie się stało, program stworzony do inwigilacji i walki z terroryzmem został prawdopodobnie wykorzystany do walki politycznej rządzących z oponentami politycznymi. W normalnym, cywilizowanym, demokratyczny...
Nie wszyscy zdają sobie może sprawę z tego, że jest to afera na miarę Afery Watergate. Tak właśnie się stało, program stworzony do inwigilacji i walki z terroryzmem został prawdopodobnie wykorzystany do walki politycznej rządzących z oponentami politycznymi. W normalnym, cywilizowanym, demokratycznym kraju sytuacja skandaliczna! Lecą z posad, grubo. Ale u nas spoczko, to pokazuje gdzie my żyjemy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W cywilizowanych krajach to "afera", ale w zacofanej Polsce, to normalka z tradycjami z czasow PRL...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane