Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Toż to motto waszego guru, towarzysza Bolka. Całe życie ciął w ch...ja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko że w PiS takich Bolków są setki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak Nowak?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hmmm kiedy to Najsztub jechal bez prawka, w nie ubezpieczonym samochodzie i rozjechal wyedy kobiete i to na pasach... Kazdy wiedzial o jego winie jednak sad uznal ho za NIEWINNEGO. Przyznawanie sie, prawo itp nie ma wielkiego znaczenia w Polskich realiach. Jak zyjesz dobrze z komuchami czy mediami t...
Hmmm kiedy to Najsztub jechal bez prawka, w nie ubezpieczonym samochodzie i rozjechal wyedy kobiete i to na pasach... Kazdy wiedzial o jego winie jednak sad uznal ho za NIEWINNEGO. Przyznawanie sie, prawo itp nie ma wielkiego znaczenia w Polskich realiach. Jak zyjesz dobrze z komuchami czy mediami to jestes ponad prawem. Durczok, Krasko, Szydlo itp itd. To nie sa wyjatki od reguly, a szara rzeczywistosc rzadow i bezprawia PO/PIS
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie tak
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To motto każdego polityka, przestańcie się sprzeczać który jest dobry a który zły tylko wskażcie chociaż jednego uczciwego co nie ma nic za pazurami, nie ma takiego. Te szmaty nie powinny mieć imonitetow tylko być czyste jak łzy i dawać przykład społeczeństwu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jakie jest motto PełO? "Wyprzedac Polske Niemcom" Tusk Sprzedawczyk Hahaha!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A konkrety?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakby nie było, to słowa towarzysza de**la jakimowicza z "Młodych Wilków"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane