Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3"Cały ten rzekomy pakiet inflacyjny to tak naprawdę kolejna, ale już niesmaczna kiełbasa wyborcza, obliczona na elektorat PiS, który coś „dostanie”. Problem w tym, że rząd nie ma własnych pieniędzy, tylko rozdaje to co zabrał nam w podatkach, albo to co, co wydrukuje. A drukowanie pienię...
"Cały ten rzekomy pakiet inflacyjny to tak naprawdę kolejna, ale już niesmaczna kiełbasa wyborcza, obliczona na elektorat PiS, który coś „dostanie”. Problem w tym, że rząd nie ma własnych pieniędzy, tylko rozdaje to co zabrał nam w podatkach, albo to co, co wydrukuje. A drukowanie pieniędzy zawsze kończy się tak samo. Kryzysem oraz inflacją. Za reklamy PiS do tego wszystkiego… płaci mediom. A więc nie tylko napędza inflacje, ale pieniądze wydaje bez sensu i bez potrzeby. Reklamowanie działań antyinflacyjnych, które powodują inflacje jest żenujące." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zastanawiające jest te zdjęcie ostatnio kilka razy wypłacając kasę w różnych bankomatach numery banknotów były były kolejne :/ nawet przy dużych kwotach..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo ci de**le drukują pieniądze na potęgę. PRL bis. Skończymy tak samo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A po co tarcza antyinflacyjna , wystarczy nie robić podwyżek. Tylko jak się zrobi podwyżki i tarcze na jakiś czas ( krótki czas ) a ceny wyższe zostaną i w ten sposób sobie odbiją
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane