Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Bo to byla retoryka dla wiejskiego elektoratu... a wyszlo jak zwykle, kolejny "sukces" PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A może wszystkie partyjne TYLKO posiory ze swoich skromnychmajatkow zapłacą za ten burdel co zrobili?????😁😁😁😁😁😁😁😁😁🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Krok po kroczku nadchodzi Nowy Rok a wraz z nim Nowy Wał, ceny wzrosną no i będzie większy WAT. Teraz wiecie skąd będą te miliony?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczywiście rząd który doprowadził do takiej sytuacji swoim uporem i nie sluchaniem innych zapłaci za te błędy z własnej kieszeni prawda? Bo to tak jak by dać koledze poprowadzić swój nowy samochód. Kolega pomimo ostrzeżeń o tym, że za przystankiem często stoją miśki gna dalej bo na pewno ich tam nie...
Oczywiście rząd który doprowadził do takiej sytuacji swoim uporem i nie sluchaniem innych zapłaci za te błędy z własnej kieszeni prawda? Bo to tak jak by dać koledze poprowadzić swój nowy samochód. Kolega pomimo ostrzeżeń o tym, że za przystankiem często stoją miśki gna dalej bo na pewno ich tam nie ma a gdy się okazuje, że są i go zatrzymują to stwierdza, że to nie jego auto więc w zasadzie to nie on powinien płacić...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane