Reklama
Reklama

Komentarze

1
F
Fixumdyrdum Czysta Moc
4 lata temu

Ta banda to niebawem sama będzie się ukrywać gdzieś po lasach albo w innych krajach przed sprawiedliwością.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
4 lata temu

Jeśli zaczną ukrywać się w lasach pisiacki pato-elektorat zrobi z nich "Żołnierzy Wyklętych", dlatego ręka sprawiedliwości musi zadziałać szybko. Co do ucieczki, pozostanie im chyba tylko Rosja, bo kto da im azyl ?

0

Zglos komentarz

Reklama