Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5A wyborcy PiS to niby kto???? Plebs i to taki najgorszy. Kurski im puści Martyniuka i dostaną orgazmu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W XX wieku w 30 - stych latach Niemcy też uważali się za lepszych i jak skończyli 🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a ja ci Biguś życzę tego samego co życzysz oisowcom. I nic więcej. Miętki frajerze
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam wyższe wykształcenie. Zatrudniam ludzi. Odprowadzam podatki. Pracuje na siebie i innych. Nie wiem czy jestem z plebsu. Nie mając argumentów, ubodzy ludzie obrażają innych. Nikt nie będzie mi narzucal co i kiedy mam oglądać. Na tym chyba polega demokracja. Szczęśliwego Nowego Roku. Wszystkim tym...
Mam wyższe wykształcenie. Zatrudniam ludzi. Odprowadzam podatki. Pracuje na siebie i innych. Nie wiem czy jestem z plebsu. Nie mając argumentów, ubodzy ludzie obrażają innych. Nikt nie będzie mi narzucal co i kiedy mam oglądać. Na tym chyba polega demokracja. Szczęśliwego Nowego Roku. Wszystkim tym z lewa i prawa, gorszego lepszego sortu, plebsu i inteligencji. Niech ten rok będzie inny. Czy lepszy to się okaże indywidualnie za 365 dni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
czy to chodzi o ten sylwester marzeń tvp2 z zenkiem, którego baner reklamowy wyskakiwał już przed świętami na głównej na ONECIE? Jak widać kodziarzom PINIONC kurskiego nie śmierdzi! tak tak,ten sam pinionc,co miał iść na dzieci chore na raka. Banda dwulicowych skOOrvieli
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane