Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

6 lat rzadow "Dobrych Zmian" PiSu, przynosi rezultat...Czas placic za nieudacznictwo i zlodziejstwo!

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Juz narzekacie a splacanie pisu jeszcze sie nie zaczęło... Ból duuu py dopiero nadejdzie

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Czas sie przyzwyczajac Polacy! Bo bedzie tylko gorzej...

0

Zglos komentarz

D
dinxik 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Każda partia która rządziła zostawia po sobie cyrk problem w tym że ciągle tylko dwie partie peło i pis jedni na kolanach przed łunią drudzy okoniem do łuni nie ma środka jest tylko zło albo większe zło

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Stonoga Wam to przepowiedział.

0

Zglos komentarz

Reklama