Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4"Dwóch panów się dogadało - wójt z szefem gminnego PGK. Umówili się, że taniej będzie wywalać bezdomne psy z gminy na wysypisko śm***i w gminie. Po co płacić za schronisko, za opiekę weterynaryjną... Niech zdychają z głodu... I zdychały, przez lata. Za 3500 zł miesięcznie na papierze wymienionym mię...
"Dwóch panów się dogadało - wójt z szefem gminnego PGK. Umówili się, że taniej będzie wywalać bezdomne psy z gminy na wysypisko śm***i w gminie. Po co płacić za schronisko, za opiekę weterynaryjną... Niech zdychają z głodu... I zdychały, przez lata. Za 3500 zł miesięcznie na papierze wymienionym między urzędnikami. Papier nazwany został porozumieniem" - gazeta.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiem ze ta wstawka nie da wielu plusow...Bo Polacy to narod wybrany, nienawidza obcych, zwierzat i siebie wzajwmnie, taki "Narod Wybrany"!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo jak glosi sekta kosciola, zwierzeta nie maja "duszy", jak stare zelaska...dlatego znecanie sie nad nimi to nie grzech!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdzie to było?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane