Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5"Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frus...
"Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frustratów i zwykłych wariatów kręcących swoje własne gierki. Byl osiedlowym popychadlem za intryganctwo. Ich ulubionym zajeciem bylo szczucie na siebie dzieci z podworka. Potem z okna patrzyli, jak sie bija. Do czasu, bo potem bily ich." - poloniainfo.se
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prędzej kite odwali niż zacznie za cokolwiek odpowiadać, a Leninem na Wawelu za szybką ciebie jaruś nie zrobią, może gdzieś na Powązkach przy płocie gdzieś od Tatarskiej, Ostroroga gdzie ludzie z psami na spacer wychodzą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdyby polski narod byl normalny, PiS nigdy nie doszedl by do wladzy...Sami jestescie winni wlanej glupoty! A za glupote trzeba placic i teraz to robicie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gó**o prawda. PiS przed wyborami rzuci jakiś ochłap typu 200 zł. i pisowska hołota grzecznie zagłosuje znów na PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane