Reklama
Reklama

Komentarze

3
C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Jeden glupszy od drugiego a obaj rzadza ta dumna polska... jak to mozliwe? To dzieki wiejskiemu elektoratowi PiSu!

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
4 lata temu

ja to tych wszystkich pisowców najchętniej bym zobaczył nie w więzieniu a na odróbkach społecznych. niech odpracują na miotle to co ukradli. tak bez ochrony, bez asystentów, za to z wrednym kierownikiem który ich co do minuty rozliczy z czasu pracy i przypilnuje co by miotły nie ukradli

0

Zglos komentarz

R
rzusto 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Rzadki widok. Dwa orły na jednym zdjęciu.

0

Zglos komentarz

Reklama