Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Ale jednocześnie Morawiecki wprowadzi super turbo tarczę ochronną dla emerytów która ochroni ich przed podwyżkami ale tylko dla tych emerytów którzy mają poniżej 1000zł :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziwne te składki jeden zapłaci 90 zł, a drugi 360 zł. oni po prostu okradną emerytów bo każdy emeryt tylko na tym straci... jeden straci mniej drugi więcej. A podwyżki cen pójdą ostro w górę xDDD
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oto przykład katolickiego de**lnego państwa. Kto, kto tyrał ciężko na swoją emeryturę trzeba okraść najbardziej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziwne te składki jeden zapłaci 90 zł, a drugi 360 zł. oni po prostu okradną emerytów bo każdy emeryt tylko na tym straci... jeden straci mniej drugi więcej. A podwyżki cen dopiero pójdą ostro w górę xDDD
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jeszcze inny 1500 zł. To jest dopiero ku.re.st.wo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chcieli PISu niech płacą bo za PO za mało płacili składek zdrowotnych A u lekarzy ich pełno.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Faktem jest, że Polski system zdrowotny jest niedofinansowany. W innych krajach EU stawki zdrowotne są kolo 15% dochodu. Problem, te większe stawki w naszym kraju nie znaczą, że jakość świadczeń wzrośnie. Obecna formacja te fundusze już dawno przeżarła. Takie akcje jak z respiratorami to tylko czube...
Faktem jest, że Polski system zdrowotny jest niedofinansowany. W innych krajach EU stawki zdrowotne są kolo 15% dochodu. Problem, te większe stawki w naszym kraju nie znaczą, że jakość świadczeń wzrośnie. Obecna formacja te fundusze już dawno przeżarła. Takie akcje jak z respiratorami to tylko czubek góry lodowej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
od czasow nieudolnych reform typu gertych i ci inni, caly i pultusk nic nie zrobili, bedac na emeryturze i pracujac dalej, mozna zrezygnowac ze skaldek ZUS ze drowotnych nie, czemu? NFZ to nie nfz tam pracuja tylko niuadzcnicy bez wyksztalcenia, lub ci co maja wyksztalcenie ale tylko dla skladek zus...
od czasow nieudolnych reform typu gertych i ci inni, caly i pultusk nic nie zrobili, bedac na emeryturze i pracujac dalej, mozna zrezygnowac ze skaldek ZUS ze drowotnych nie, czemu? NFZ to nie nfz tam pracuja tylko niuadzcnicy bez wyksztalcenia, lub ci co maja wyksztalcenie ale tylko dla skladek zus a kase trzepia u prywaciarzy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane