Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
mariuszpietk 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Fajnie ciekawe czy ma już fotowoltaike i inne pakiety zdriwotne

0

Zglos komentarz

B
BBC78 🎖️ Snajper
4 lata temu

Wygląda tutaj tak jakby się przygotował do zrobienia loda Zenkowi

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

Przydałaby się taka kampania na fejzbuniu, żeby madki pięćsetplusówki głosowały smsowo na swojego faworyta z Sylwestra Marzeń

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
4 lata temu

hoojbas nie odbiera życzeń noworocznych,moze rezerwuje energie na pozew sądowy hehe

0

Zglos komentarz

Reklama