Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Jak dla mnie najważniejsza jest ludzka sprawiedliwość." Od czasów Cesarstwa Rzymskiego funkcjonowała instytucja prawna rei vindicatio, której zadaniem było dążenie do odzyskania rzeczy znajdującej się w posiadaniu osoby nieuprawnionej. Wikipedia" Dlatego trzeba ich rozliczyć , zwrócić bogactwa ograb...
Jak dla mnie najważniejsza jest ludzka sprawiedliwość." Od czasów Cesarstwa Rzymskiego funkcjonowała instytucja prawna rei vindicatio, której zadaniem było dążenie do odzyskania rzeczy znajdującej się w posiadaniu osoby nieuprawnionej. Wikipedia" Dlatego trzeba ich rozliczyć , zwrócić bogactwa ograbionym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jasne... ponad tysiąc lat grabią ... ale o wspólnikach z ostatnich lat nie zapominając
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
koronny a powiedz mi który rząd ich za to rozliczył? To się dzieje od dawna i wszyscy milczą i pomagają w przenoszeniu na inne parafie. Każdy czerpie jakąś korzyść ze współpracy z nimi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak, każdy starający się o koryto rozlicza i wsadza swojego poprzednika. Tak od dawna. Szkoda tylko, że non stop te same mo**y w sejmie , tylko bardziej okrągłe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taa, tak samo jak PIS rozliczył PO ...... za kamerami to jak na urodzinach u Mazurka, towarzystwo wzajemnej adoracji
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pisiory juz sie boja, walesy do dnia dzisiejszego nie rozliczyli a takze ich poprzednikow to i pisiorom moga na wvj naskoczyc
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane