Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Czy chcesz chamie wracać do tamtych lat? Wtedy też byli cwaniacy co się bogacili na ludzkie krzywdzie. Krytykujecie partię a co wy innego robicie? Mam sporo lat i widzę duże podobieństwo. Tamtym się dobrze żyje i tym będzie dobrze się żyło tylko potrzebny jest następny okrągły stół. Jakoś się dogada...
Czy chcesz chamie wracać do tamtych lat? Wtedy też byli cwaniacy co się bogacili na ludzkie krzywdzie. Krytykujecie partię a co wy innego robicie? Mam sporo lat i widzę duże podobieństwo. Tamtym się dobrze żyje i tym będzie dobrze się żyło tylko potrzebny jest następny okrągły stół. Jakoś się dogadają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wystarczy zredukować administrację o 90%, obniżyć pensje w urzędach centralnych i na kierowniczych stanowiskach w sp. SP o 80%, skazać i powiesić złodziei i zdrajców, wsadzić do ciupy nieudaczników udających polityków, a gospodarka i dobrobyt będzie rosła w nieskończoność.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane