Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wyimaginowany czy nie. Ale nawet prawackim rządom on na rękę. A może nawet szczególnie tym prawackim. Bo jakoś lewacka Szwecja go prawie olała. Choć z lewackich krajów to jedyny który postąpił jak trzeba. Ale prawackie zrobiły jeszcze gorzej. Choćby Polska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja dalej twierdzic bede ze to zostało celowo wypuszczone przez madrych tego świata by przezedzic populację.. Kto jest drogi w utrzymaniu? Kogo wirus nie lapie? Nazywaj mnie jak chcesz masz do tego prawo.. Dlaczego nie trabia ile osób umarło na rakadzis? Ilu osobą zdiagnozowano raka dziś? No wez sie...
Ja dalej twierdzic bede ze to zostało celowo wypuszczone przez madrych tego świata by przezedzic populację.. Kto jest drogi w utrzymaniu? Kogo wirus nie lapie? Nazywaj mnie jak chcesz masz do tego prawo.. Dlaczego nie trabia ile osób umarło na rakadzis? Ilu osobą zdiagnozowano raka dziś? No wez sie qrwa obudz!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam się budzić ale przecież ja jestem z nimi. Przecież też jestem złym lewakiem i też uważam ze ludzi jest za dużo na naszej Planecie. Tylko wirus wyszedł trochę nieudany bo miał zabijać tylko prawaków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i coś słabo prawaków ubija bo kaczor i rydzyk żyje nadal. Muszę jechać do wuhan i pokazac towarzyszom chinolom jak się robi wirusy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozbawiles mnie troszeczkę. Wirus slabo bije to szczepioneczka dobije😜 szczepiles sie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szczepionka już poprawiona zabija tylko prawaków. Dlatego ja lewak spokojnie dalej żyje choć szczepiony.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane