Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
mandelbrot 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Albo na plebanii

0

Zglos komentarz

U
Urzytkownik-drugi 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

To jak, ministrant edukacji "ot cnutnie wiescih" nie cenzurowal TVP? Naprawde skandal.

0

Zglos komentarz

Reklama