Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ciekaw jestem jak taki chłopiec w krótkich spodenkach jak Zbyszek poradzi sobie w warunkach więziennych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ja tylko nie rozumiem jednego, myślę że Koniu też tego nie rozumie ale pitoli te farmazony.... Dlaczego niby ktoś miał by iść siedzieć za kupienie czy używanie Pegasusa ? :D Przecież to legalne narzędzie podsłuchu stosowane na całym świecie przez wiele rządów, głównie USA UK Izrael Francja Hiszpani...
ja tylko nie rozumiem jednego, myślę że Koniu też tego nie rozumie ale pitoli te farmazony.... Dlaczego niby ktoś miał by iść siedzieć za kupienie czy używanie Pegasusa ? :D Przecież to legalne narzędzie podsłuchu stosowane na całym świecie przez wiele rządów, głównie USA UK Izrael Francja Hiszpania Włochy itd
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie trybisz boś tępy nie mógł z tego funduszu kupować takich urządzeń , krótko i jasno więcej nie napiszę bo i tak nie zrozumiesz boś tak jak podałem na początku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Glupi był kiedy podpisywal, nie wierzył że sprawa tak pięknie się wyrypie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No ale co z tego ze podpisywał i kupili ? Przecież to w pełni legalne, Woś moze jedynie sie smiac nam w twarz...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane