Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Oj tam oj tam, syndyk z rublem to połknie jak nic. Reszta sprzeda chińczykom. Będzie g*t. Trzeba tylko nowych języków urzędowych się douczyć: bсе будет хорошо. Dla kacyka i jego rzeszy to pikuś.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No oczywiście, wszyscy normalni przestrzegali przed PiSem już po słusznie minionych czasach IV RP (2005-2007). Po wygranej w 2015, nastąpił czas "teraz k@@@wa my !!!", który trwa nadal i wszystko wskazuje na to, że jeszcze potrwa dzięki pato-elektoratowi i wsparciu kościoła. Najśmieszniejsze jest to...
No oczywiście, wszyscy normalni przestrzegali przed PiSem już po słusznie minionych czasach IV RP (2005-2007). Po wygranej w 2015, nastąpił czas "teraz k@@@wa my !!!", który trwa nadal i wszystko wskazuje na to, że jeszcze potrwa dzięki pato-elektoratowi i wsparciu kościoła. Najśmieszniejsze jest to, że nadal istnieje dość spora grupa id****w, pieprzących bzdury o ośmiorniczkach za 1000 PLN, bagatelizująca zbrodnie PiSu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane