Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4"Przy pędzącej dziś inflacji i średniej pensji na poziomie 4200 zł netto, 3,7 tys. zł miesięcznie do dyspozycji dla emeryta to nie jest jakieś szaleństwo. Szkoda, że ci emeryci będą musieli się dołożyć do tej przedziwnej reformy, która zamiast upraszczać system podatkowy, jeszcze bardziej go gmatwa,...
"Przy pędzącej dziś inflacji i średniej pensji na poziomie 4200 zł netto, 3,7 tys. zł miesięcznie do dyspozycji dla emeryta to nie jest jakieś szaleństwo. Szkoda, że ci emeryci będą musieli się dołożyć do tej przedziwnej reformy, która zamiast upraszczać system podatkowy, jeszcze bardziej go gmatwa, do reformy, która miała poradzić sobie ze śm***iowością rynku pracy, a zupełnie tu skapitulowała. Do reformy, która prowadzi nas ciągle donikąd, bo podatki nadal będą degresywne." - spidersweb.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Skoro liczymy tu różne warianty, to spójrzmy jeszcze na seniorów z emeryturą na poziomie 6 tys. zł – oni stracą miesięcznie 139 zł (1668 zł rocznie). Ale już osoby z miesięcznymi emeryturami w przedziale 9166 zł – 11 083 zł (rocznie 110 tys. zł – 133 tys. zł) wcale nie stracą!" -...
"Skoro liczymy tu różne warianty, to spójrzmy jeszcze na seniorów z emeryturą na poziomie 6 tys. zł – oni stracą miesięcznie 139 zł (1668 zł rocznie). Ale już osoby z miesięcznymi emeryturami w przedziale 9166 zł – 11 083 zł (rocznie 110 tys. zł – 133 tys. zł) wcale nie stracą!" - spidersweb.pl (Jarozbaw nie straci, podobnie jak jego PiSiory...)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mimimum krajowe zostawia emerytury daleko w tyle. A wszystko między innymi też przez to drożeje. Lecz emeryci i tak myślą ze mają lepiej bo dostają 13 i 14. Ja bym wolał dostawać tyle emerytury co minimum krajowe a nie połowę tego. Wielu z emerytów tyle dostawało przed PISem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
22% polskich emerytek żyje poniżej minimum socjalnego. Ja-ro-sław Ja-ro-sław
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane