Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wypier...... do roboty , nygusie jeden a nie będziesz żerować na moich podatkach!!!!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A nie pomyślałeś czasem pajacu, że ta kobieta właśnie może być w jakiejś tragedii rodzinnej, życiowej?! Piany dostaję, gdy takie sk*****le walą de**lne wysrywy, nie znając sytuacji! To albo jesteśmy, ku**a, Narodem i troszczymy się jeden za drugiego, albo pi****limy kraj, Naród i interesuje nas tylk...
A nie pomyślałeś czasem pajacu, że ta kobieta właśnie może być w jakiejś tragedii rodzinnej, życiowej?! Piany dostaję, gdy takie sk*****le walą de**lne wysrywy, nie znając sytuacji! To albo jesteśmy, ku**a, Narodem i troszczymy się jeden za drugiego, albo pi****limy kraj, Naród i interesuje nas tylko papier w prywatnym ToiToiu!!! Wstydź się ciulu!!! Mam 60 lat. Nigdy nie myślałem, że dożyję takiego upadku moralnego Polaków... Smotno mi, ku**a...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak należy mu się za wybitne osiągnięcia w nauce tytuł profesora
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na stypendium to ja musiałem zapdalac na studiach, i nie było to stypendium socjalne. A teraz wbrew swej woli jestem fundatorem dla nygusow i cudzych dzieci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane