Reklama
Reklama

Komentarze

10
T
titimo 🌾 Wieśniak
4 lata temu

W PiSie nawet mega dzban może być ministrem i może się tym bez skrępowania chełpić w mediach społecznościowych

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
4 lata temu

Prezesiunio otacza się tylko głupszymi od siebie

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

Wosiu!!!! Nie przeginaj pałki!!!! Dobre???? 😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

Ośmioletni Michałek popierdzielał po giełdach staroci i kupował konsole. On jest jak święta trójca głupoty. Jednocześnie głupi, głupszy i najgłupszy.

0

Zglos komentarz

C
Cave_Canem 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Będziesz siedział Michałku

0

Zglos komentarz

B
Blinky 🏹 Łowca
4 lata temu

I my takiemu de**lowi placimy pensje z naszych podatkow. Skandal i chanba

0

Zglos komentarz

S
support300 😏 Szyderca
4 lata temu

Czy pan Woś pójdzie siedzieć za oszustwo? Bo to co uczynił to zwykłe oszustwo.

0

Zglos komentarz

D
Dziadzia75 🌾 Wieśniak
4 lata temu

W latach 90-tych pegazusa kupiła ci mama a teraz kupiłeś sam :(

0

Zglos komentarz

B
bubziom 🌾 Wieśniak
4 lata temu

To nie jest pegasus

0

Zglos komentarz

C
christoff71 🌾 Wieśniak
4 lata temu

w latach 90tych//Ty kupiłeś??chyba lizaka w osiedlowym sklepie.g**ju.urodzony w 91szym.

0

Zglos komentarz

B
ben84 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Na zdjęciu PS1. Nawet tego nie potraficie powklejac

0

Zglos komentarz

Reklama