Reklama
Reklama

Komentarze

9
W
wujekwujo666 😏 Szyderca
4 lata temu

Niech im Duda kanapek zrobi, może uciszą się na chwilę.

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
4 lata temu

Zaproście waszego dudę

0

Zglos komentarz

T
tczew 🎖️ Snajper
4 lata temu

Dostaną gigantyczne odprawy z emryturą może 3 średnie krajowe i dalej będą popierać PIS.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

A zaraz potem przyjmą ich z powrotem do pracy? (jak już wcześniej bywało)

0

Zglos komentarz

S
szaman3 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Bo kamapka anżeja była z majonezem

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Andzej to jest majonez..

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Yebac górników . Kopalnie zamknąć ich na zbity pysk wywalić i po problemie . Święte śląskie krowy

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Tylko nie blokujcie zbyt długo, bo zamówią tańszy z Rosji albo jakiegoś Mozambiku.

0

Zglos komentarz

P
plokijuty 🎖️ Snajper
4 lata temu

Mam znajomych pracujących w kopalni. Potwierdzili to, co pisało w pewnym artykule. Na 5000 górników przypada 125 związków zawodowych. Każdy związkowiec ze wszystkimi dodatkami zarabia nie mniej niż 50000 (pięćdziesiąt tysięcy) złotych miesięcznie. Jeśli górnicy chcą mieć związki zawodowe to niech je...

Mam znajomych pracujących w kopalni. Potwierdzili to, co pisało w pewnym artykule. Na 5000 górników przypada 125 związków zawodowych. Każdy związkowiec ze wszystkimi dodatkami zarabia nie mniej niż 50000 (pięćdziesiąt tysięcy) złotych miesięcznie. Jeśli górnicy chcą mieć związki zawodowe to niech je sami opłacają z własnych kieszeni.

0

Zglos komentarz

H
hanss66 🏹 Łowca
4 lata temu

A oni wiecznie poszkodowani. Macie to złamasy na własne życzenie.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

Gorniki !!!! Wypierdalajcie do Warszawki palić gumy u prezesika swego i dudusiow i kłamczucha a nie tory blokować!!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Reklama