Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dostaną gigantyczne odprawy z emryturą może 3 średnie krajowe i dalej będą popierać PIS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A zaraz potem przyjmą ich z powrotem do pracy? (jak już wcześniej bywało)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Andzej to jest majonez..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Yebac górników . Kopalnie zamknąć ich na zbity pysk wywalić i po problemie . Święte śląskie krowy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko nie blokujcie zbyt długo, bo zamówią tańszy z Rosji albo jakiegoś Mozambiku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam znajomych pracujących w kopalni. Potwierdzili to, co pisało w pewnym artykule. Na 5000 górników przypada 125 związków zawodowych. Każdy związkowiec ze wszystkimi dodatkami zarabia nie mniej niż 50000 (pięćdziesiąt tysięcy) złotych miesięcznie. Jeśli górnicy chcą mieć związki zawodowe to niech je...
Mam znajomych pracujących w kopalni. Potwierdzili to, co pisało w pewnym artykule. Na 5000 górników przypada 125 związków zawodowych. Każdy związkowiec ze wszystkimi dodatkami zarabia nie mniej niż 50000 (pięćdziesiąt tysięcy) złotych miesięcznie. Jeśli górnicy chcą mieć związki zawodowe to niech je sami opłacają z własnych kieszeni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gorniki !!!! Wypierdalajcie do Warszawki palić gumy u prezesika swego i dudusiow i kłamczucha a nie tory blokować!!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane