Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W tym całym pisie i pokrewnych partiach wszyscy to dzbany bez wyjątku i bez konkursu/
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W sumie... Za wręczenie pośmiertne Orderu Edukacj za walkę z szatanem... Aczkolwiek ja bym był za remisem z Kają Godek - za obronę życia chodźby za cenę śmierci..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Minister oswiaty "dzbanem roku", tylko w Polsce elektoratu PiSu...patologia wybrala patologie do wladzy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jednak wygrał Czarnek dzbana a nie Kaja????? 😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jedyny konkurs, w którym zjednoczona prawica jest bezkonkurencyjna. Tam każdy jest w zasadzie wygrany, a tego jedynego powinni wybierać przez losowanie, bo normalnie w głosowaniu, trudno się zdecydować. Ewentualnie powinno się rozwinąć konkurs i zrobić podział na kategorie dzbanów. Wygrani powinn...
To jedyny konkurs, w którym zjednoczona prawica jest bezkonkurencyjna. Tam każdy jest w zasadzie wygrany, a tego jedynego powinni wybierać przez losowanie, bo normalnie w głosowaniu, trudno się zdecydować. Ewentualnie powinno się rozwinąć konkurs i zrobić podział na kategorie dzbanów. Wygrani powinni dostać statuetkę krużganka oświaty niesionego na skrzydłach Pegasusa, a dla wszystkich zakwalifikowanych byłby okolicznościowy, bezterminowy, negatywny test na covid z autografem Zenka, uprawniający do wstępu na wszystkie festiwale i koncerty marzeń.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ferdek miał w sobie "nanachalny" urok, sporo sprytu i nietuzinkowe pomysły. Ten tutaj to zwykła menda jest, katotalib pierdzielony.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane