Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Patologia elektoratu, wybrala patologie do wladzy...rezultat wszyscy widza, Polska w ruinie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
(NIE!!!)szanowni wyborcy, którzy zagłosowaliście w pamiętnych(wątpliwych co do uczciwości) "wyborach": mam nadzieję, że tzw. wasz "nowy ład" oraz idące za nim głód, bieda, brak ogrzewania oraz brak leków - (powodowane brakiem środków finansowych...) spowoduje, że przejrzycie na oczy, zreflektujecie...
(NIE!!!)szanowni wyborcy, którzy zagłosowaliście w pamiętnych(wątpliwych co do uczciwości) "wyborach": mam nadzieję, że tzw. wasz "nowy ład" oraz idące za nim głód, bieda, brak ogrzewania oraz brak leków - (powodowane brakiem środków finansowych...) spowoduje, że przejrzycie na oczy, zreflektujecie się i kolejny raz nie pozwolicie by Polską rządziło stado zaburzonych psychicznie kr***nów z zaburzeniami maniakalno-depresyjnymi oraz oderwani granatami od pługów kartoflonose prymitywy...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane