Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Polska PiSu to "bananowa republika", bez bananow... pelna przyglopow, wybranych przez wiejskie zacofane badziewie, ktore ma obecnie przewage liczebna. Im kto glupszy tym bardziej "minister" czy "premier" albo "prezydent". Nadali sobie tytuly ale glupota swiadczy o nich!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - To taki "kabaret" dla wiejskiego elektoratu, starych komuchow, teraz katoli JPII.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Unia nie może zawiesić Polski w prawach członka bo nie ma na to zgody wielu krajów ;) kolejne fajeki z trolowni
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe, czy Sąd Najwyższy będzie miał 1% tej odwagi, aby się postawić orzeczeniom wydanym przez Конституционный суд Российской 
...
Ciekawe, czy Sąd Najwyższy będzie miał 1% tej odwagi, aby się postawić orzeczeniom wydanym przez Конституционный суд Российской Федерации....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
niczego nie będzie ;) to bujda na resorach trolowni i to bez żadnych podstaw ani argumentów ;) można się rozejść
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Amnesty international oraz Fundacja helsińska, po zmianie rządów będą mocno zaangażowane, ponieważ mamy moratorium to tylko pozostaje symbolika.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane