Reklama
Reklama

Komentarze

3
G
gastryk 😏 Szyderca
4 lata temu

My którzy to robiliśmy, to po prostu już nie mamy sił---sorry.

0

Zglos komentarz

G
gastryk 😏 Szyderca
4 lata temu

My którzy to robiliśmy, to po prostu już nie mamy sił---sorry.

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

PZPR nie ma fakt ale za to mamy PRL+ 2022. To te same komuchy co kiedyś, spora część wykształcona w PRL albo ich resortowe dziecki -sieroty po komunie, konfidenci.

0

Zglos komentarz

Reklama